Başkandan Mesaj


Sevgili Yığılcalılar,
Yığılcamız  bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış tarihi, kültürü ve eşsiz doğasıyla tüm güzellikleri bünyesinde taşıyan Düzcenin en eski ve en güzel ilçesidir.
31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde göstermiş olduğunuz teveccüh ile şahsımı Yığılca Belediye Başkanlığı  görevine layık gördüğünüz için teşekkürlerimi sunuyorum.
Göreve geldiğimiz günden bu yana ‘ Marka bir Kent ve Turizmde Önder bir Yığılca hedefimizi ortaya koymak, Yığılcamıza hak ettiği değeri kazandırmak ve gelecek nesillere daha müreffeh bir Yığılca bırakmak adına canla başla çalışıyoruz.
Yığılca sadece merkezden ibaret değildir, düşüncesi ile  Eğitimden Kültüre, spordan sağlığa tüm hizmetlerimizi bütüncül bir anlayış ile  İlçemizin 39 köy ve 4 mahallesine yaymayı kendimize bir görev adlettik. Belediyemizin bütün birimleri ile 7/24 esasına göre hizmet ulaştırmaya gayret ediyoruz.
Hep birlikte bu kentin refahı ve mutluluğu için geceli gündüzlü çalışırken, vatandaşlarımızın hasretle beklediği projeleri bir bir hayata geçirecek çalışmaları hızla yapmaya gayret ediyoruz.
Bu hayallerle söz verdiğimiz işimizde Yığılcayı, yurt dışında, Ülkemizin dört bir yanındaki ve Yığılcadaki yaşayan hemşehrilerimizle birlikte yöneteceğiz şiarıyla gerçekleştireceğimiz projelerle sizlerle istişare ederek başladık ve aynı anlayışla devam ediyoruz. Halka hizmet, Hakk’a hizmettir, inancı ile sizlerin hizmetinde olacağımız görev süremiz boyunca Yığılcayı Düzcenin ve Bölgenin marka kenti yapmaya, yüzünüzdeki mutluluk ve memnuniyetten aldığımız güç ve destekle yılmadan, yorulmadan ilerliyoruz.
Saygı, Sevgi Hürmetlerimle
 
 
                                                           Rasim ÇAM
                                                               Yığılca Belediye Başkanı