Başkan Çam’ın Yeni Yıl Mesajı
Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam Yeni Yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Çam, mesajında, yeni ümitler ve heyecanlar eşliğinde 2022  yılına girdiklerini vurguladı.

Yeni yılın Yığılca başta olmak üzere vatana ve millete hayırlar getirmesi temennisinde bulunan Çam, mesajında şu ifadelere yer verdi:
Gücümüze inarak karamsarlığa kapılmadan, yorulmadan; ilçemizle bütünleşme ve kardeşlik duygularını pekiştirme yolunda mücadelemize devam edeceğiz.Hizmetlerimizi şu ana kadar olduğu gibi vatandaş odaklı, açıklık ve şeffaflık ile sunmaya gayret edeceğiz.
“2022 yılında Yığılcamız için gecemizi gündüzümüze katıp çalışmaya devam edeceğiz. Yığılcamızı daha iyi bir noktaya taşımak için yerel idareciler olarak üzerimize düşeni yapmaya her zaman hazırız. Vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri ve projelerimizi yerine getirmek için plan ve programımızı yaptık. Atılacak her adım ve sunulacak her hizmet halkımızın ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda olmuştur. Millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde yeni yılda da, aynı heyecan ve inançla çalışmaya devam edeceğiz. 2022 yılında da her geçen gün büyüyen ve gelişen Yığılcamızda yeni hedefler, yeni projeler ve yatırımlarla kentimize en iyi şekilde hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Bu inanç ,azim ve duygular ile tüm hemşehrilerimize selam eder,2022 yılının her ferdimize sağlık,mutluluk ve huzur getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ederim.